o firmie

Nasza firma powstała, w wyniku dużego zapotrzebowania na usługi pośrednictwa obrotu i zarządzania nieruchomościami na najwyższym poziomie. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu i zaufaniu klientów staliśmy się firma działająca na najwyższym poziomie. Posiadamy licencje zawodowe tak w pośrednictwie jak i w zarządzaniu nieruchomościami a ustawiczne dokształcanie i doskonalenie zawodowe powoduje coraz bardziej profesjonalne podejście do Klienta. Dodatkowo cały czas poszerzana wiedza pozwala na zwiększanie zakresu usług o dodatkowe usługi.

W swojej ofercie posiadamy standardowe usługi związane z kupnem, sprzedażą i wynajmem nieruchomości jak i zarządzaniem chcąc jednak sprostać wszelkim Państwa oczekiwaniom, rozszerzyliśmy zakres naszych działań również o sprawy związane z finansami. Pomożemy Państwu znaleźć wymarzony dom czy mieszkanie, a nasi eksperci wskażą najdogodniejsze warunki sfinansowania zakupu nieruchomości.

Wszystkie lata pracy pozwoliły nam zdobyć ogromne doświadczenie, które ciągle procentuje i pozwala na szybsze i sprawniejsze załatwianie nawet najtrudniejszych spraw. Nauczyliśmy się również jednej, bardzo ważnej zasady - NAJWAŻNIEJSZY jest klient i to od powodzenia jego przedsięwzięcia zależy powodzenie naszej firmy.

Zapraszamy do naszego biura, w którym Państwa marzenia i plany postaramy się przełożyć na rzeczywiste działania.

Copyright 2014 Centrum nieruchomości Arental :: O firmie.
Joomla templates 1.7 by Hostgator