Strona         1   2   3   4   5   6   7   8   9   10         z   1239   znaleziono: 7430 ofert

Miło nam powitać Państwa na stronie 
Centrum Nieruchomości ARENTAL! 

 

Jesteśmy zespołem młodych, dynamicznych i doświadczonych specjalistów na rynku nieruchomości. Pomimo niedawnego powstania firmy, nasze doświadczenie zdobywane było od ponad 8 lat na rynku nieruchomości. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia w tym licencje pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 10566 oraz licencje zarządcy nieruchomości nr 16381 nadane przez Ministra Infrastruktury.

Jesteśmy członkami Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami (ZSPON), Polskiej Federacji Rynku nieruchomości (PFRN)  co gwarantuje fachową i rzetelną obsługę.

Pragniemy zaoferować Państwu szeroki zakres usług związanych z profesjonalnym obrotem nieruchomościami. Nasza oferta obejmuje między innymi:

 

·         pośrednictwo w obrocie nieruchomościami,

·         doradztwo w zakresie rynku nieruchomości,

·         zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi i mieszkaniowymi,

·         obsługę prawną,

·         pomoc w uzyskaniu kredytu na sfinansowanie zakupu nieruchomości,

·         pomoc w zakresie usług geodezyjnych,

·         pomoc przy ubezpieczeniu nieruchomości,

·         ADMINISTROWANIE LOKALAMI MIESZKALNYMI - jako nowa usługa na rynku Szczecińskich  nieruchomości

Cechuje nas profesjonalizm, doświadczenie i wysoka kultura obsługi Klienta, dzięki czemu mamy  grono stałych Klientów i Kontrahentów. Dbamy również o wielką elastyczność w kontaktach z Klientami, którym staramy się przedstawić najkorzystniejsze oferty, kierując się możliwościami i preferencjami stron zainteresowanych, jak i zasadami kodeksu etyki zawodowej Pośredników i Zarządców nieruchomościami.

Staramy się sprostać wszelkim przedstawianym nam oczekiwaniom, a poprzez poprzez lata działalności nasz zespół cały czas doskonalił swoje umiejętności praktyczne w dziedzinie pośrednictwa, obrotu, zarządzania i administrowania nieruchomościami oraz pogłębiał wiedzę na temat prawa cywilnego, lokalowego, spółdzielczego, budowlanego, a także w zakresie bankowości. W naszej ofercie pośrednictwa znajdują się oferty rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Dzięki otwartości oraz innowacyjności poszukujemy nieustannie nowych dróg dalszego rozwoju na rynku nieruchomości.

Nasze sukcesy osiągamy dzięki kompleksowej obsłudze świadczonej przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.

Gwarantujemy: szybką, rzetelną i nietypową, na polskim rynku nieruchomości, obsługę pośrednictwa, zarządzania i administrowania pod względem merytorycznym jak i prawnym.

Oprócz tego prowadzimy pomoc w sprzedaży ratalnej mieszkań i innych nieruchomości.

Dzięki wszechstronnej znajomości rynku nasza nowoczesna i dynamiczna firma  z powodzeniem współpracuje z poważnymi kontrahentami. Prowadzimy kompleksową obsługę, w administrowaniu mieszkaniami i lokalami użytkowymi.

W celu zapewnienia kompleksowej obsługi klientów, współpracujemy ze specjalistami z dziedzin związanych z zarządzaniem nieruchomościami takimi jak: prawnikami, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami, inżynierami budownictwa, audytorami, doradcami kredytowymi.

Wszystkie lata pracy pozwoliły nam zdobyć ogromne doświadczenie, które ciągle procentuje i pozwala na szybsze i sprawniejsze załatwianie nawet najtrudniejszych spraw. Nauczyliśmy się również jednej, bardzo ważnej zasady - w Świecie Nieruchomości najważniejszy jest klient i to od powodzenia jego przedsięwzięcia zależy powodzenie naszej firmy.

Zapraszamy do  naszego biura, w którym Państwa marzenia i plany postaramy się przełożyć na rzeczywiste działania.

Posiadamy niezbędne do wykonywania pracy zaplecze techniczne: własne dogodnie położone biuro  pełne wyposażenie w nowoczesny sprzęt komputerowy, oprogramowanie obsługi Wspólnot mieszkaniowych, oprogramowanie księgowe.

Gwarantujemy Państwu szybką, rzetelną i nietypową, na polskim rynku nieruchomości, obsługę pośrednictwa, zarządzania i administrowania pod względem merytorycznym jak i prawnym.

Wszystkie sprawy traktujemy indywidualnie, dlatego na pewno wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszy wariant.

 

Zapraszamy do współpracy i korzystania z naszych usług.

keys

Copyright 2014 Centrum nieruchomości Arental :: Strona główna.
Joomla templates 1.7 by Hostgator